Facebook Üye Ol

Sitemizdeki Tüm Programların Virüs Taraması Yapılmıştır! indirmindir.com

Windows 7 için Microsoft Movie Maker İndir - Türkçe Beğen

Windows 7 için Microsoft Movie Maker HEMEN İNDİRReklamlar

Program Dil: Türkce,ingilizce
İşletim Sistemi: Windows 8,Windows 7,Vista
Program Boyutu: 1,2 MB
Üretici Firma: Microsoft Movie Maker Team
Lisans: Ücretsiz

Program Resimleri

Windows 7 için Microsoft Movie Maker Resim #1 Windows 7 için Microsoft Movie Maker Resim #2 Windows 7 için Microsoft Movie Maker Resim #3
Windows XP ile birlikte çok daha fazla tanımaya başladığımız Movie Maker birçok farklı video işleme araçlarını içerisinde bulundurması ile Microsoft yapımı en iyi programlardan birisi olarak gösterilebilir. Fakat ne olduysa bu program Windows 7 ve üzeri sürümlerde windowsun kendi içerisinde gelmemekte bunun için elle kurulum yapılması şart. Öncelikle movie maker neler sunuyor bunları listeleyecek olursak; Video kesme, resimleri videoya ekleme, resimlerden video slayt yapma, videolara animasyon ve görsel efektler ekleme, ses düzeni yapma yapılan video düzenlemelerini HD ve Full HD gibi mp4 uzantılı olarak kaydedebilme programın en başlıca özellikleri arasında. Videoalarına ve resimlerine yazı eklemek isteyenler başlık ve son yazı eklemek isteyenler içinde microsoft movie maker istenilen araçları sizlere sunuyor.

Programın kurulumu ise biraz karışık; Öncelikle inen dosyayı çalıştırın ardından Essentials 2012 yükleme ekranı gelecek buradan neler yüklemek istiyorsak seçiyoruz benim tavsiye çıkan ekranda sadece Fotoğraf Galerisi ve Movie Maker yazan seçeneği seçerek kurulumu tamamlamanız sonrasında ise artık video düzemlemelerine başlayabilirsiniz. Program hakkında sorularınızıda alt yorum olarak bizlere sorabilirsiniz.


Yorumlar (9)

Elbrus (26.06.2015)
Salam Bu Piroqrama Loqo yuklemek olurmu?
aysegul (26.09.2015)
ben iyi bir movie maker indirmek isdiyorum ama yuklenmiyor
emir (05.06.2016)
indirilmiyo nasıl indirdiğinizi söylermisiniz
Hüseyin Acarakçay (17.09.2016)
ben bu programı hiç iyi bulmadım.. eski movia maker den çok kaduk..istediğini yapamıyorsunuz..Eski xp lere yüklediğimiz movia maker gibi değil..eski tipleri çok çok daha iyiydi... çok daha güzel bir program yapılabilinirdi movia maker...çok çok eksik..
Kaan (17.09.2016)
İyi hoşta ben Windows XP kullanıyorum. Nası olacak bu iş. ADMIN: Windows XP içerisinde kendiliğinden geliyor zaten.
seleni (17.10.2016)
bu programı ındırırıyoruz ama calıstıramıyoruz sorun gıdrıcıde cıkmıyor bılgısayarımız wındows7
sehra (27.10.2016)
ben onu indiremiyorum-.-
ADMIN (21.11.2016)
Windows XP içerisinde kendiliğinden geliyor zaten.
Mehtap (12.07.2018)
Program indiriliyor diyor ama saatlerce bitmiyor.

Program Hakkında Yorum Yapabilirsiniz!

as
Tavsiye
Yandex Tarayıcı

mHotspot Programı

mHotspot Programı

Yandex Tarayıcı

Nedir Nasıl Kimdir

Nedir Nasıl Kimdir

Yandex Tarayıcı

Avast Antivirüs 2014

Ücretsiz Virüs Programı

Yandex Tarayıcı

Bütün Oyunlar

Bütün Yeni Oyunlar

Bilgisayarlarımıza, web sayfalarımıza, mobil cihazlarımıza ve daha birçok farklı platformdaki teknolojik aletlerimize sürekli birşeyler kurarız. Bunlardan kimileri para ile satılırken yani ücretli iken kimileride ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sitemizde herhangi bir şekilde full veya tam sürüm uygulama bulunmamaktadır. Aksine alternatif uygulamaları indirmek için ücretsiz demo versiyonlar veya tamamen ücretsiz dağıtılan sürümlerini sizlerle paylaşıyoruz. Program, script, tema, e book, pdf, psd, zip, rar ve çok daha fazlasını indirebileceğiniz indirmindir.com adlı download sitemizden sizlerde hızlı ve tek link bir şekilde tüm içeriğimizi gezginler ve tamindir sitelerinde olduğu gibi indirebilirsiniz.
vpills v pills