Facebook Üye Ol

Sitemizdeki Tüm Programların Virüs Taraması Yapılmıştır! indirmindir.com

TeamViewer 8 - Uzaktan Kontrol ve Bağlantı Yazılımı Beğen

TeamViewer 8 - Uzaktan Kontrol ve Destek Yazılımı HEMEN İNDİRReklamlar

Program Dil: Türkce,ingilizce
İşletim Sistemi: Windows 8,Windows 7,Vista,Windows Xp
Program Boyutu: 6,6 MB
Üretici Firma: TeamViewer
Lisans: Ücretsiz

Program Resimleri

TeamViewer 8 - Uzaktan Kontrol ve Destek Yazılımı Resim #1 TeamViewer 8 - Uzaktan Kontrol ve Destek Yazılımı Resim #2 TeamViewer 8 - Uzaktan Kontrol ve Destek Yazılımı Resim #3
Teamviewer uzaktaki bir bilgisayara bağlantı kurmamızı sağlayan ve son zamanların en popüler intenret araçlarından birisidir. Pratik olması ve kullanışlılığı ile dikkatleri üzerinde çeken Teamviewer 8 versiyonu ve 9 versiyonuyla stabil olarak çalışmaktadır.

Kişisel kullanımlarda ücretsiz olara dağıtılan programın kullanımı ve çalışma mantığındanda bahsedelim. Programı kurmanızla birlikte açtığınızda karşınıza otomatik olarak bir ID ve ŞİFRE çıkartan program aynı zamanda sağ tarafta karşı bilgisayara bağlanmanız için Karşıdaki kişi ID'si adaında bir bölüm çıkartacaktır. Sadece uzaktan kontrol ve dosya aktarımı içinde kullanılabilen program ile karşı tarafın bilgisayarına hızlı ve kolay yoldan iletişim kurabilirsiniz. Sağ menüsünde daha önce bağlantı kurduğunuz kişilerin ID lerinide size listeleyen program şu şekilde kullanılmakta; Öncelikle Teamviewer 8'i çalıştırın sonrasında karşıdaki bilgisayarında aynı sürümü kullandığından emin olduktan sonra ID numarasını ve şifresini isteyin. Bu bilgilerden ilk olarak ID yi sağ taraftaki karşıdaki kişi ID yazan bölüme girmelisiniz sonrasında size bir şifre soracak burayada karşıdaki kişinin şifresini girdiğinizde o kişinin masaüstü otomatik olarak sizin karşınıza düşecektir. Sürekli aynı şifreyi verebileceğiniz program genelde bilgisayarın mac adresine göre otomatik ID tanımlamakta böylece bilgisayarı açıp kapatsanız dahi ID numaranız sabit kalmaktadır.

Güvenliğin üst düzeyde tutuldu bu program windows uzak masaüstü ve ammyy benzeri araçlara göre çok daha detaylı ve görsel açıdan çok daha kaliteli bir program olmuş. Kesinlikle her bilgisayarda bulunması gereken başlıca programlardan birisi.


Yorumlar (0)

Bu Program Hakkında Henüz Yorum Yapılmamış.

Program Hakkında Yorum Yapabilirsiniz!

as
Tavsiye
Yandex Tarayıcı

mHotspot Programı

mHotspot Programı

Yandex Tarayıcı

Nedir Nasıl Kimdir

Nedir Nasıl Kimdir

Yandex Tarayıcı

Avast Antivirüs 2014

Ücretsiz Virüs Programı

Yandex Tarayıcı

Bütün Oyunlar

Bütün Yeni Oyunlar

Bilgisayarlarımıza, web sayfalarımıza, mobil cihazlarımıza ve daha birçok farklı platformdaki teknolojik aletlerimize sürekli birşeyler kurarız. Bunlardan kimileri para ile satılırken yani ücretli iken kimileride ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sitemizde herhangi bir şekilde full veya tam sürüm uygulama bulunmamaktadır. Aksine alternatif uygulamaları indirmek için ücretsiz demo versiyonlar veya tamamen ücretsiz dağıtılan sürümlerini sizlerle paylaşıyoruz. Program, script, tema, e book, pdf, psd, zip, rar ve çok daha fazlasını indirebileceğiniz indirmindir.com adlı download sitemizden sizlerde hızlı ve tek link bir şekilde tüm içeriğimizi gezginler ve tamindir sitelerinde olduğu gibi indirebilirsiniz.
vpills v pills