Facebook Üye Ol

Sitemizdeki Tüm Programların Virüs Taraması Yapılmıştır! indirmindir.com

Java 6 - 64 Bit Türkçe Beğen

Java 6.45 - 64 Bit HEMEN İNDİRReklamlar

Program Dil: Türkce,ingilizce
İşletim Sistemi: Windows 8,Windows 7,Vista,Windows Xp
Program Boyutu: 16,5 MB
Üretici Firma: Oracle
Lisans: Ücretsiz

Program Resimleri

Java 6.45 - 64 Bit Resim #1 Java 6.45 - 64 Bit Resim #2 Java 6.45 - 64 Bit Resim #3
Dünyanın en büyük yazılım devlerinden birisi olan Oracle tarafından geliştirilen Java, en son olarak 7 sürümüne kavuştu fakat bu sürümde özellikle devlet kurumlarının sunduğu bazı uygulamalar çalışmaz hale geldi.

Daha çok web tabanlı uygulamalarda kullanılan Java 6'nın u 45 sürümünün yer aldığı bu konuda ayrıca Java'nın sizlere sunduğu bazı güvenlik ve kullanım kolaylıklarından da bahsedeceğiz. Web tabanlı çalışması ile daha fazla eğlence ve kullanışlılık getiren java, e fatura sisteminden mersise kadar birçok kamu kurum ve kuruluşlarının en büyük tercihlerindne birisidir. Sürekli güncellenen program çevrimiçi bankacılık ve benzeri işlemleri daha güvenli ve kolay hale getirmektedir.

Eğer bilgisayarınızda java 7 var fakat istediğiniz yerde çalıştıramıyorsanız hemen java 7 yi kaldırıp buradaki 6 sürümünü kurun ve kullanmaya başlayın.


Yorumlar (3)

ahmet (06.08.2015)
java nasıl indirilir
mert (25.08.2015)
java lazım
yaşar (17.11.2015)
denemek lazım

Program Hakkında Yorum Yapabilirsiniz!

as
Tavsiye
Yandex Tarayıcı

mHotspot Programı

mHotspot Programı

Yandex Tarayıcı

Nedir Nasıl Kimdir

Nedir Nasıl Kimdir

Yandex Tarayıcı

Avast Antivirüs 2014

Ücretsiz Virüs Programı

Yandex Tarayıcı

Bütün Oyunlar

Bütün Yeni Oyunlar

Bilgisayarlarımıza, web sayfalarımıza, mobil cihazlarımıza ve daha birçok farklı platformdaki teknolojik aletlerimize sürekli birşeyler kurarız. Bunlardan kimileri para ile satılırken yani ücretli iken kimileride ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sitemizde herhangi bir şekilde full veya tam sürüm uygulama bulunmamaktadır. Aksine alternatif uygulamaları indirmek için ücretsiz demo versiyonlar veya tamamen ücretsiz dağıtılan sürümlerini sizlerle paylaşıyoruz. Program, script, tema, e book, pdf, psd, zip, rar ve çok daha fazlasını indirebileceğiniz indirmindir.com adlı download sitemizden sizlerde hızlı ve tek link bir şekilde tüm içeriğimizi gezginler ve tamindir sitelerinde olduğu gibi indirebilirsiniz.
vpills v pills