Facebook Üye Ol

Sitemizdeki Tüm Programların Virüs Taraması Yapılmıştır! indirmindir.com

ImBatch 3.4.0 - Toplu Resim Düzenleme Programı Beğen

ImBatch 3.4.0 - Toplu Resim Kesme Kırpma Çevirme HEMEN İNDİRReklamlar

Program Dil: ingilizce,almanca,fransizca,italyanca
İşletim Sistemi: Windows 8,Windows 7,Vista
Program Boyutu:
Üretici Firma: High Motion Software
Lisans: Ücretsiz

Program Resimleri

ImBatch 3.4.0 - Toplu Resim Kesme Kırpma Çevirme Resim #1 ImBatch 3.4.0 - Toplu Resim Kesme Kırpma Çevirme Resim #2 ImBatch 3.4.0 - Toplu Resim Kesme Kırpma Çevirme Resim #3
Aralarında Türkçe olmamasına rağmen birçok farklı dil desteği sunan ImBatch programının 3.4.0 versiyonu ile artık toplu resim düzenlemeleri yapabileceksiniz. Programımız 12 MB boyutu ile basit bir kurulum ile çalışıyor. Kullanımına geçmeden önce desteklediği uzantıları listeleyecek olursak; JPEG, JPE, Cif, PCX, PNG, TGA, TARGA, VDA, ICB, VST, PIX, PXM, PPM,PGM, PBM, WBMP, JP2, J2K, JPC, J2C, DCX, DAT, PSD, WDP, HDP, BMP, DIB, RLE, TIF, TIFF, FAX, G3N, G3F, XIF, GIF, JPG, JPEG, JPE, Cif, PCX, PNG, TGA, TARGA, VDA, ICB yer alıyor yani kısacası programımız neredeyse tüm resim uzantılarını desteklemekte. Birçok farklı görevi toplu olarak tek bşaına yapan imbatch, toplu resim kaydetme, toplu yeniden resim boyutlandırma, toplu döndürme, gölgelendirme, ters düz çevirme, köşeleri oval / yuvarlak yapma, renk değiştirme, siyah beyaz yapma, etiket bilgisi ekleme, filigran yapma gibi özelliklerin yanı sıra renk ayarlama çerçevelerme gölgelendirme 3D görünüm verme toplu facebookta yayınlama toplu isim değiştirme ve yeniden adlandırma, otomatik iyileştirme ve düzenleme yapma ve otomatik kırpma gibi birçok özelliği içerisinde barındırıyor. Resim düzenlemek için düzenlenecek resimleri tutun ve programın üzerine bırakın ardından sağ taraftaki Add Task yazan kısımdan uygulamak istediğimiz işlemi seçerek başarılı ve kolay bir şekilde fotoğraf düzenlememizi yapabiliriz. Son olarak şu özellikte çok işinize yarayacaktır ImBatch 3.4.0 ile resimlerinizin üzerine logo ekleyebilir veya yazı ekleyebilirsiniz.


Yorumlar (0)

Bu Program Hakkında Henüz Yorum Yapılmamış.

Program Hakkında Yorum Yapabilirsiniz!

as
Tavsiye
Yandex Tarayıcı

mHotspot Programı

mHotspot Programı

Yandex Tarayıcı

Nedir Nasıl Kimdir

Nedir Nasıl Kimdir

Yandex Tarayıcı

Avast Antivirüs 2014

Ücretsiz Virüs Programı

Yandex Tarayıcı

Bütün Oyunlar

Bütün Yeni Oyunlar

Bilgisayarlarımıza, web sayfalarımıza, mobil cihazlarımıza ve daha birçok farklı platformdaki teknolojik aletlerimize sürekli birşeyler kurarız. Bunlardan kimileri para ile satılırken yani ücretli iken kimileride ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sitemizde herhangi bir şekilde full veya tam sürüm uygulama bulunmamaktadır. Aksine alternatif uygulamaları indirmek için ücretsiz demo versiyonlar veya tamamen ücretsiz dağıtılan sürümlerini sizlerle paylaşıyoruz. Program, script, tema, e book, pdf, psd, zip, rar ve çok daha fazlasını indirebileceğiniz indirmindir.com adlı download sitemizden sizlerde hızlı ve tek link bir şekilde tüm içeriğimizi gezginler ve tamindir sitelerinde olduğu gibi indirebilirsiniz.
vpills v pills