Facebook Üye Ol

Sitemizdeki Tüm Programların Virüs Taraması Yapılmıştır! indirmindir.com

CamStudio 2.7 Ücretsiz Sesli Video Ekran Kayıt Programı Beğen

CamStudio 2.7 Ücretsiz Video Ekran Kayıt Programı HEMEN İNDİRReklamlar

Program Dil: ingilizce
İşletim Sistemi: Windows 8,Windows 7,Vista,Windows Xp
Program Boyutu: 2,95 MB
Üretici Firma: CamStudio
Lisans: Ücretsiz

Program Resimleri

CamStudio 2.7 Ücretsiz Video Ekran Kayıt Programı Resim #1 CamStudio 2.7 Ücretsiz Video Ekran Kayıt Programı Resim #2 CamStudio 2.7 Ücretsiz Video Ekran Kayıt Programı Resim #3
Açık kaynak kodla geliştirilen ve geliştirilmeye devam edilen CamStudio sizlere ekran görüntüsünü sadece resim olarak değil video ve görüntülü hatta sesli olarak alma imkanı sunuyor.

Bilgisayarınızda yaptığınız herşeyi video ekran görüntüsü olarak kaydetme imkanı sunan Camstudio'nun 2.7 numaralı son versiyonunda yer alıyor. Kaydedilen videoları avi ve swf formatında alma imkanıda sunan programda sadece seçilen bölgeyi kaydetme seçim alanını değiştirme veya komple ekranı kaydetme gibi çeşitli ayarlar Region adlı menüsünde yer alıyor. Kayıt boyutlarını yüksek kaliteli HD mi yoksa normal standarttamı olması konusunda da sizlere yardımcı olan Camstudio kayıt sırasında duraklama videolara watermark yani Türkçe manası ile logo veya farklı bir resim ekleme gibi çeşitli özellikleride üzerinde barındımakta. Logo ekleme  veya video üzerine yazı yazma  işlemlerini Effects menüsü altındaki Animation kısmında yer alan caption ve watermak kısmından yapabilirsiniz.

Sonuç olarak benzer ücretli programlara göre çok daha detaylı bir ekran videosu kayıt yapma desteği sunan CamStudio ile kendi derslerinizi hazırlayabilir ekran sorunlarını video olarak kayıt yapabilir veya hayalinizdeki kayıtları yapabilirsiniz.


Yorumlar (9)

Onurekim (08.04.2015)
"Error recoding AVI File using current compressor. Use Default Compressor?" hatasi veriyor boyle program olmaz olsun
Arda (16.04.2015)
ideo programı iyi sesli gelmesini ve uzun video çekmesini isterim
adem (20.07.2015)
kalite güzel
ali (31.10.2015)
güzel
batu (30.01.2016)
adamsın
BERAT (01.02.2016)
COK TESKKURLER
BERAT (01.02.2016)
ABİ HARİKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
sunday (26.03.2016)
süper bence
abdurrahim_talha oyunda (23.11.2017)
abi harika yapanın ellerine sağlık

Program Hakkında Yorum Yapabilirsiniz!

as
Tavsiye
Yandex Tarayıcı

mHotspot Programı

mHotspot Programı

Yandex Tarayıcı

Nedir Nasıl Kimdir

Nedir Nasıl Kimdir

Yandex Tarayıcı

Avast Antivirüs 2014

Ücretsiz Virüs Programı

Yandex Tarayıcı

Bütün Oyunlar

Bütün Yeni Oyunlar

Bilgisayarlarımıza, web sayfalarımıza, mobil cihazlarımıza ve daha birçok farklı platformdaki teknolojik aletlerimize sürekli birşeyler kurarız. Bunlardan kimileri para ile satılırken yani ücretli iken kimileride ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sitemizde herhangi bir şekilde full veya tam sürüm uygulama bulunmamaktadır. Aksine alternatif uygulamaları indirmek için ücretsiz demo versiyonlar veya tamamen ücretsiz dağıtılan sürümlerini sizlerle paylaşıyoruz. Program, script, tema, e book, pdf, psd, zip, rar ve çok daha fazlasını indirebileceğiniz indirmindir.com adlı download sitemizden sizlerde hızlı ve tek link bir şekilde tüm içeriğimizi gezginler ve tamindir sitelerinde olduğu gibi indirebilirsiniz.
vpills v pills