Facebook Üye Ol

Sitemizdeki Tüm Programların Virüs Taraması Yapılmıştır! indirmindir.com

Ares 2.3.1.3055 - Ücretsiz Dosya Paylaşım Programı Beğen

Ares 2.3.1.3055 - Ücretsiz Dosya Paylaşım Programı HEMEN İNDİRReklamlar

Program Dil: Türkce
İşletim Sistemi: Windows 10,Windows 8,Windows 8.1,Windows 7,Vista,Windows Xp
Program Boyutu: 4,43 Mb.
Üretici Firma: Ares Galaxy
Lisans: Ücretsiz

Program Resimleri

Ares 2.3.1.3055 - Ücretsiz Dosya Paylaşım Programı Resim #1 Ares 2.3.1.3055 - Ücretsiz Dosya Paylaşım Programı Resim #2 Ares 2.3.1.3055 - Ücretsiz Dosya Paylaşım Programı Resim #3

Dosya, müzik, resim, doküman ve yazılım açısından her türlü dosyayı bilgisayarınıza indirebileceğiniz, dünya üzerinde pek çok kullanıcı tarafından tercih edilen program Ares’tir. Program açık kaynak kodlu olarak üretilip, geliştirilmeye devam etmektedir. Torrent benzeri bir yapısı olan programın, kendi içinde sohbet için ayrı bir sekmesi de bulunmaktadır. İster bir sohbet odasına bağlanın isterseniz kendi sohbet ağınızı oluşturun bu tamamen size kalmış.

Programda araman istediğiniz şeyin ismini yazmanız yeterli iken isterseniz ayrıca, hangi tarz dosya aradığınızı seçeneklerden seçerek filtreye bilirsiniz. İndirme yaparken birden fazla kaynak bulmaya çalışarak daha hızlı indirmeler gerçekleştiren ücretsiz dosya paylaşımı programı’dır.


Program Detaylar;

·         Lisans: Ücretsiz

·         Boyut: 4.43 MB

·         Dil desteği: Türkçe

·         İşletim sistemi: Win8/Win8.1/ Win7/ Vista/ WinXP

·         Kategori: Dosya Paylaşımı

·         Üretici: Ares GalaxyYorumlar (0)

Bu Program Hakkında Henüz Yorum Yapılmamış.

Program Hakkında Yorum Yapabilirsiniz!

as
Tavsiye
Yandex Tarayıcı

mHotspot Programı

mHotspot Programı

Yandex Tarayıcı

Nedir Nasıl Kimdir

Nedir Nasıl Kimdir

Yandex Tarayıcı

Avast Antivirüs 2014

Ücretsiz Virüs Programı

Yandex Tarayıcı

Bütün Oyunlar

Bütün Yeni Oyunlar

Bilgisayarlarımıza, web sayfalarımıza, mobil cihazlarımıza ve daha birçok farklı platformdaki teknolojik aletlerimize sürekli birşeyler kurarız. Bunlardan kimileri para ile satılırken yani ücretli iken kimileride ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sitemizde herhangi bir şekilde full veya tam sürüm uygulama bulunmamaktadır. Aksine alternatif uygulamaları indirmek için ücretsiz demo versiyonlar veya tamamen ücretsiz dağıtılan sürümlerini sizlerle paylaşıyoruz. Program, script, tema, e book, pdf, psd, zip, rar ve çok daha fazlasını indirebileceğiniz indirmindir.com adlı download sitemizden sizlerde hızlı ve tek link bir şekilde tüm içeriğimizi gezginler ve tamindir sitelerinde olduğu gibi indirebilirsiniz.
vpills v pills