Facebook Üye Ol

Sitemizdeki Tüm Programların Virüs Taraması Yapılmıştır! indirmindir.com

Ammyy 3.5 - Ücretsiz Türkçe Uzak Masaüstü Bağlantı Programı Beğen

Ammyy Admin Ücretsiz Uzak Masaüstü Paylaşım Programı HEMEN İNDİRReklamlar

Program Dil: Türkce,ingilizce,almanca,fransizca,italyanca,hollandaca,ispanyolca,rusca
İşletim Sistemi: Windows 8,Windows 7,Vista,Windows Xp
Program Boyutu: 0,75 Mb.
Üretici Firma: Ammyy
Lisans: Ücretsiz

Program Resimleri

Ammyy Admin Ücretsiz Uzak Masaüstü Paylaşım Programı Resim #1
Ammyy Admin 3.5 uzak masaüstü bağlantı programı ile ücretsiz ve zahmet siz olarak karşı bilgisayara bağlantı sağlamanızı ve bilgisayar üzerinde işlem yapmanıza yarayan bir programdır. Ammyy Admin programı diğer programların aksine ekstra bir kurulum gerektirmeden mevcut exe dosyası ile çalışabilen çalıştığı anda ise mevcut donanıma özel bir ID şifre oluşturup bağlantı kurmanıza olanak sağlıyor. Uzak masaüstü bağlantı programları arasında bağlantı hızının iyi olması ile dikkat çekiyor. Karşı bilgisayarda da Ammyy Admin programı olması durumunda size vereceği ID şifre ile kolayca masaüstü yönetimine başlayabilir dosya paylaşabilirsiniz.

Program küçük boyutu ile yaptığı işler arasında kıyaslama yapıldığında kullanıcıları şaşırtmaktadır. 0,75 Mb. boyutta olan programın kurulum gerektirmediğini de bir kez daha hatırlatalım.

Program türkçe dil desteğinin yanında ingilizce, almanca, rusça, italyanca, ispanyolca ve fransızca dahil toplamda 14 dil desteği sunmakta.

İndireceğiniz sürüm Ammyy 3.5 'dir.


Yorumlar (1)

halis (26.11.2015)
deneyip bakacağım

Program Hakkında Yorum Yapabilirsiniz!

as
Tavsiye
Yandex Tarayıcı

mHotspot Programı

mHotspot Programı

Yandex Tarayıcı

Nedir Nasıl Kimdir

Nedir Nasıl Kimdir

Yandex Tarayıcı

Avast Antivirüs 2014

Ücretsiz Virüs Programı

Yandex Tarayıcı

Bütün Oyunlar

Bütün Yeni Oyunlar

Bilgisayarlarımıza, web sayfalarımıza, mobil cihazlarımıza ve daha birçok farklı platformdaki teknolojik aletlerimize sürekli birşeyler kurarız. Bunlardan kimileri para ile satılırken yani ücretli iken kimileride ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sitemizde herhangi bir şekilde full veya tam sürüm uygulama bulunmamaktadır. Aksine alternatif uygulamaları indirmek için ücretsiz demo versiyonlar veya tamamen ücretsiz dağıtılan sürümlerini sizlerle paylaşıyoruz. Program, script, tema, e book, pdf, psd, zip, rar ve çok daha fazlasını indirebileceğiniz indirmindir.com adlı download sitemizden sizlerde hızlı ve tek link bir şekilde tüm içeriğimizi gezginler ve tamindir sitelerinde olduğu gibi indirebilirsiniz.
vpills v pills