Facebook Üye Ol

Sitemizdeki Tüm Programların Virüs Taraması Yapılmıştır! indirmindir.com

K-Lite Codec Pack 11.3.6 Full Beğen

K-lite Codec Paketi Full Versiyon HEMEN İNDİRReklamlar

Program Dil: Türkce,ingilizce
İşletim Sistemi: Windows 8,Windows 8.1,Windows 7,Vista,Windows Xp
Program Boyutu: 37,20 Mb.
Üretici Firma: KL Software
Lisans: Ücretsiz

Program Resimleri

K-lite Codec Paketi Full Versiyon Resim #1 K-lite Codec Paketi Full Versiyon Resim #2 K-lite Codec Paketi Full Versiyon Resim #3
K-lite Codec Pack Full yazılımı sayesinde bilgisayarınızda veya internet ortamında bulunan ses ve video dosyalarını sorunsuz bir şekilde açabilirsiniz. Program içeriğinde Media Player Classic Homecinema ve Media Player Classic oynatıcı da içermektedir. DVD, VCD veya SVCD hatta DivX filmlerinizi sorunsuz ve net bir şekilde sisteminizin desteklediği en uç noktaya kadar kaliteli şekilde seyredebilirsiniz.
Kodek programı seçiminde K-lite Codec Pack bir çok kullacının öncelikli tercihi olmaktadır. Bunların yanısıra en yaygın ve kendini en çok güncelleyen iyileştirme yönünde güzel çalışmalar yapan Kodek program yayımcısı KL Software yıllardır programın popülerliğini kaybettirmemeyi sağlamıştır.


Yorumlar (0)

Bu Program Hakkında Henüz Yorum Yapılmamış.

Program Hakkında Yorum Yapabilirsiniz!

as
Tavsiye
Yandex Tarayıcı

mHotspot Programı

mHotspot Programı

Yandex Tarayıcı

Nedir Nasıl Kimdir

Nedir Nasıl Kimdir

Yandex Tarayıcı

Avast Antivirüs 2014

Ücretsiz Virüs Programı

Yandex Tarayıcı

Bütün Oyunlar

Bütün Yeni Oyunlar

Bilgisayarlarımıza, web sayfalarımıza, mobil cihazlarımıza ve daha birçok farklı platformdaki teknolojik aletlerimize sürekli birşeyler kurarız. Bunlardan kimileri para ile satılırken yani ücretli iken kimileride ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sitemizde herhangi bir şekilde full veya tam sürüm uygulama bulunmamaktadır. Aksine alternatif uygulamaları indirmek için ücretsiz demo versiyonlar veya tamamen ücretsiz dağıtılan sürümlerini sizlerle paylaşıyoruz. Program, script, tema, e book, pdf, psd, zip, rar ve çok daha fazlasını indirebileceğiniz indirmindir.com adlı download sitemizden sizlerde hızlı ve tek link bir şekilde tüm içeriğimizi gezginler ve tamindir sitelerinde olduğu gibi indirebilirsiniz.
vpills v pills